Naše společnost v 1Q. roku 2020 podepsala obchodní spolupráci se společností CRISTANINI a stala se tak výhradním obchodním a servisním zastoupení pro ČR a SR. Nabízíme celý sortiment výrobků CRISTANINI, včetně technického poradenství a servisního zabezpečení. Na stránkách www.cristanini.it si můžete prohlédnout kompletní sortiment výrobků v originále, seznámit se s firmou a prohlédnout si celou řadu videí.

Podrobnosti o firmě a dalším programu více na www.servisvozidel.cz

CRISTANINI

Cristanini SpA byla založena v roce 1972 a má dlouholeté celosvětové zkušenosti v oblasti vysokotlaké technologie – se silnou přítomností po celém světě – a nabízí celou řadu vybavení civilní ochrany, průmyslové i vojenské. Bezkonkurenční zkušenosti a know-how společnosti Cristanini jsou výsledkem let výzkumu, aplikovaného inženýrství, výroby příslušenství a vybavení s cílem nabídnout inovativní řešení v oblasti dekontaminace CBRN.

Úzký vztah se zákazníkem a široká škála zkušeností společnosti Cristanini SpA umožnily vývoj široké řady produktů určených k uspokojení řady potřeb zákazníků a často k vyřešení důležitých problémů dříve, než budou vyřešeny.

Program výzkumu a vývoje se provádí ve spolupráci s nejznámějšími univerzitami, včetně Katedry chemického inženýrství na univerzitě v Padově, v Itálii a ve vojenských laboratořích po celém světě. Současný stav výzkumu a vývoje je potvrzen 25 patenty. Je to výsledek kreativní práce a integrovaného přístupu, hledání nových řešení technických problémů, vědecké a vysoce komplexní technologie.