Patentovaná česká nanorouška Nano M.on ochrání i svého nositele

Patentovaná česká nanorouška Nano M.on ochrání i svého nositele

Rouška nemusí chránit jen vaše okolí, může ochránit i vás. Představujeme novou patentovanou českou roušku Nano M.on, která využívá nejmodernějších nanomateriálů a poskytuje tak svému nositeli ochranu srovnatelnou s respirátory FFP3. Přitom díky vysoké prodyšnosti nevlhne, snadno a pohodlně se v ní dýchá a zůstává účinná až 12 hodin. Navíc je k dispozici za překvapivě nízké ceny.

V době pandemie nosíme roušky především proto, abychom ochránili svoje okolí. Ale nemusí to být důvod jediný. Standardní roušky sice svého nositele ochránit nedokáží, ale my představujeme takovou, která špičkovou ochranu skutečně zajistí. 

Nano M.on je zdravotnická maska z nanovláken, která vznikla kompletně v Česku. Zrodila se z českého nápadu a následně českého patentu, využívá českého nanomateriálu, vyrábí se na české výrobní lince a má českou distribuci. 

Oproti tradičním rouškám nabízí celou řadu výhod. Tou nejvýznamnější z nich je fakt, že poskytuje ochranu srovnatelnou s respirátory FFP3. Její účinnost byla potvrzena získání certifikátu zdravotnického materiálu od Státního ústavu pro kontrolu léčiv a také tetováním v nezávislé specializované laboratoři Nelson Labs.

Účinná ochrana ale není nic platná, pokud si nositel roušku raději při první příležitosti sundá, protože nemůže dýchat. Naše rouška je ale vysoce prodyšná, což umožňuje snadné a pohodlné dýchání. Navíc se tak zabraňuje vlhnutí masky, která tak nabízí účinnou funkčnost po dobu až 12 hodin.

Poslední výhodou je pak překvapivě nízká cena, která se pohybuje v řádu pouhých desítek korun za kus. Pokud máte zájem o bližší seznámení s produktem, máte ideální příležitost na předváděcích dnech Truck Servis Čáslav ve dnech 6. – 8. října 2020.

Rouška neobsahuje žádné toxické látky a je registrována jako zdravotnický prostředek EN 14683+AC.