Předváděcí dny dekontaminace Cristanini: 6. – 8. října

Předváděcí dny dekontaminace Cristanini: 6. – 8. října

Přijďte si na vlastní oči prohlédnout a vlastnoručně vyzkoušet špičkové dekontaminační produkty renomované italské firmy Cristanini. Sada pro boj s Covid-19, mobilní dezinfekce, čištění graffiti i hasící zařízení. Hasičský skútr Piaggio. Nanoroušky, které ochrání i svého nositele.

Dovolte nám, abychom vás pozvali na předváděcí dny, které pořádáme v areálu naší společnosti Truck Servis Čáslav ve dnech 6. – 8. října 2020 (úterý až čtvrtek). Představíme zde celou škálu hasících a dekontaminačních produktů, které budeme nabízet díky nově vzniklé spolupráci s italskou firmou Cristanini, i další zajímavosti.

Vzhledem k současné situaci určitě vyvolá zájem také představení nových roušek z nanomateriálů. Ty mají účinnost odpovídající respirátoru specifikace FFP3, takže ochrání nejen okolí, ale i svého nositele, takže se již nemusíte bát uzavřených prostor, kde se pohybuje mnoho lidí. Jejich prodyšnost navíc usnadňuje dýchání, což je činí ideální volbou pro astmatiky nebo sportovce. A možná vás překvapí jejich nízká cena v řádu desítek korun.

O nic méně aktuální není ani představení sady pro boj s Covid-19, která je vhodná například pro školy, školky, městské úřady, domovy pro seniory, nemocnice, pošty, banky nebo pro dezinfekci městského mobiliáře. Tyto úkoly budou v nadcházejících týdnech a měsících nepochybně na pořadu dne.

Čekat na vás ale bude i mnoho další zajímavé techniky. Za zmínku stojí například hasící skútr značky Piaggio s integrovanou nádrží na vodu a zařízením pro hašení vodní mlhou. Hasičské vozidlo opravdu nemusí být obří!

Představíme vám také mobilní zařízení pro dezinfekci odpadových kontejnerů a popelnic přehřátou vodou a párou, nebo systém tlakového mytí veřejných ploch horkou vodou a párou. To je ideální pro odstraňování žvýkaček, starých plakátovacích ploch nebo například likvidaci graffiti. Pomůže ale i s plevelem.

Ukážeme vám také účinné hašení vodní mlhou včetně řezání vodním paprskem a možnosti dekontaminace uhašeného prostoru bez nutného přístupu hasiče, nebo účinné zařízení pro velkoplošnou dekontaminaci velkých objektů, používané armádami NATO.

Akce je s ohledem na současnou situaci koncipována jako venkovní a budou zavedena maximální preventivní opatření. Výrobky si budete moci osobně vyzkoušet. Na místě bude také připraveno drobné občastvení.

Budeme rádi za potvrzení vaší účasti na e-mailu obchod@trservis.cz které nám pomůže patřičně naplánovat všechna bezpečnostní opatření.